Komodity

Služby

Preprava

Hnojivá

Články

Galéria

O nás

Partneri

SK HU

Sunflower s.r.o.

sunflower-icon Komodity sunflower-icon Služby sunflower-icon Preprava sunflower-icon Hnojivá

O nás

Spoločnosť Sunflower, s. r. o. má sídlo v Dunajskej Strede a bola založená v roku 1998 ako rodinná firma, ale počas 20 ročnej existencie sa stala dodávateľom pre mnohé malé a veľké spoločnosti. Naša spoločnosť sa v prvých rokoch zaoberala predajom poľnohospodárskych výrobkov, ale v dôsledku neustáleho vývoja sa naše portfólio postupne rozširovalo.

V súčasnosti je našim prvoradým cieľom napĺňať potreby poľnohospodárov na najvyššej kvalitatívnej úrovni. Tým, že berieme ohľad na trvalo udržateľný rozvoj, nášmu klientovi ponúkame druhovo, typovo a cenovo vhodné hnojivá, osivá a prostriedky na ochranu rastlín prospešné pre poľnohospodárov a aj krajinu. A práve v tom spočíva naša najdôležitejšia úloha, pretože našim poľnohospodárom poskytujeme všetky základné suroviny potrebné pre poľnohospodárstvo a nakoniec od nich vypestované plodiny odkúpime.

Naši kolegovia oslovujú partnerov, ktorým ponúkajú na mieru vypracované špecifické riešenia na doplnenie živín v pôde. Či už ide o tuhé, organické alebo tekuté hnojivo. Najdôležitejšou časťou našej práce je výroba hnojív za studena a berieme ohľad na špecifické potreby pôdy a taktiež berieme ohľad aj na individuálne potreby partnerov. Naším cieľom je zlepšiť efektívnosť vynaložených nákladov našich partnerov a maximalizovať ich ziskovosť.

Čítať ďalej
sgs-certificate sgs-certificate iscc-certificate gmp-certificate

Kvalita

Základnou podmienkou dobrej a dlhodobej spolupráce sú služby vysokej kvality. Okruh našich spokojných zákazníkov sa neustále zväčšuje tak na domácom, ako aj na medzinárodnom trhu. Naša spoločnosť vyhovuje požiadavkám ISO 9001:2000, ktoré garantujú bezchybnú kvalitu produktov a služieb. Medzinárodná kamiónová preprava je prevádzkovaná podľa normy GMP B4.1.

Newsletter

Prihláste sa na odber NOVINIEK a buďte vždy medzi prvými informovanými o našich prebiehajúcich akciách.